19 Nisan 2024 Cuma günü TOBB Merkezinde; Sigorta Eksperleri İcra Komitesi Asıl ve Yedek Üyeleri, Sigorta Eksperleri İcra Komitesi tarafından teşekkül ettirilen Mesleki Çalışma Grupları Üyeleri ile meslekle ilgili sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla Sigorta Eksperleri Çalıştayı gerçekleştirilmiştir.

Bu haberi paylaş

29.03.2024 tarihinde, TOBB İstanbul Hizmet Binasında, 

Bu haberi paylaş
TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesinden:                                                                                                                    16/04/2024
 
23 ŞUBAT 2024 TARİHLİ SEİK TOPLANTI DUYURUSU (2024/3)
 
23 Şubat 2024 tarihinde, TOBB İstanbul Hizmet Binasında TOBB SEİK Bşk. Ahmet Nedim ERDEM ile SEİK Üyelerinin katılımlarıyla Şubat ayı SEİK toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Bu haberi paylaş

29 Şubat 2024 tarihinde, TOBB Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde;  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sn. Cevdet YILMAZ, - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mehmet Fatih KACIR, - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sn. Prof. Dr. Vedat IŞIKHAN, - Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Sn. İbrahim ŞENEL - Ticaret, Sanayi ve Teknoloji, Hazine ve Maliye, Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcıları ve Bakanlık Bürokratlarının katılımlarıyla gerçekleşen "Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası"nda, Sigorta Eksperleri İcra Komitesi  Başkanı Sn. Ahmet Nedim ERDEM, Sigorta Eksperliği mesleğinin aşağıda konu başlıkları yer alan beklenti, talep ve önerilerine ilişkin sunum gerçekleştirdi.

 

Bu haberi paylaş

TOBB-SEİK 23 Şubat 2024 tarihinde SEDDK Başkanı Sn. Davut Menteş ve Kurum yetkilileri ile bir araya gelmiştir.

Bu haberi paylaş

24.11.2023 tarihinde, TOBB İstanbul Hizmet Binasında TOBB SEİK Bşk. Ahmet Nedim ERDEM ile SEİK Üyelerinin katılımlarıyla Kasım ayı SEİK toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Bu haberi paylaş